CZ
EN
GE
PL
logo pen
Speciální Nabídka
Apartmány pod vlekem
Horní Maršov
- Horní Maršov
- 3 apartmány
- Kuchyňská linka
- Koupelna
- Televize / SAT
- Internetové připojení
- Lyžárna
- Kapacita 12 lůžek
Rezervace
OD :
DO :
Počet osob :
rezervovat
Informace Apartmány pod vlekem
SKI AREÁL ČERNÁ HORA

Lyžařský vlek Třešňovka, viditelný z oken objektu, je vzdálen 300 metrů. Lyžařské areály Pec pod Sněžkou (6 km) a Janské Lázně (4 km) jsou pohodlně dostupné autobusovou kyvadlovou dopravou se zastávkou 200 metrů od objektu.

Kulturní a historické památky :

Pseudogotický kostel, hřbitovní kostel Nanebevzetí Panny Marie, klasicistní zámek, zřícenina lesního kamenného hrádku Aichelburg z r. 1863 se čtyřbokou věží, osada Stará Hora s kapličkou sv. Anny, křížovou cestou a skalkami, fara.

Přírodní zajímavosti :
Albeřické jeskyně, rybník v Dolních Lysečinách.

Další zajímavosti :
Informační centrum KRNAP, Infocentrum a galerie Veselý Výlet.
Penziony
apartmany
Duncan
Janské Lázně
Útulný penzion na klidném místě v blízkosti lesa nabízí dvoulůžkové pokoje i čtyřlůžkové apartmány. Nachází se přímo u vleku Duncan. Centrum Janských Lázní je vzdáleno 300 metrů.

apartmany sipka Detail
apartmany
Apartmánek u lanovky
Janské Lázně
Prostorný apartmán vhodný i pro osoby se sníženou schopností pohybu se nachází v těsné blízkosti lanovky, která Vás vyveze až na Černou horu. Vzdálenost apartmánu je pár minut chůze od centra města.

apartmany sipka Detail
apartmany
Apartmány stará škola
Svoboda nad Úpou
Apartmány stará škola s výhledem na město se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí 2 samostatné apartmány. Oba apartmány mají posezení, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. K dispozici je kuchyňský kout, vybaven mikrovlnou troubou, lednicí, varnou konvicí a indukční plotýnkou. Wi-fi připojení v celém objektu. Lyžařské centrum SkiResort Černá Hora je vzdálen 3 km od objektu. V objektu je dispozici úschovna lyží / kol. Uzavřené parkoviště. Město Karpacz se nachází 17 km od Apartmány stará škola, Špindlerův Mlýn je 18 km, Pec pod Sněžkou 11 km.
sipka Detail
| Úvod | Rezervace | Ceník | Informace | Kontaktujte nás | Ochrana osobních údajů |