CZ
EN
GE
PL
logo pen
Speciální Nabídka
Apartmánek u lanovky
Janské Lázně
- Centrum Janských Lázní
- Apartmán 2 lůžka + 2 přistýlky
- Kuchyňská linka
- Lednice s mrazákem
- Koupelna
- Televize
- Rádio
- Satelit
- Myčka
- WIFI
- SKI AREÁL ČERNÁ HORA 100m
Rezervace
OD :
DO :
Počet osob :
rezervovat
Informace Apartmánek u lanovky
SKI AREÁL ČERNÁ HORA

Poloha Apartmánku u lanovky je výhodná zejména díky blízkým lyžařským areálům na Černé hoře. Okolí se též chlubí velkým množstvím běžeckých tratí a zajímavých pěších či cykloturistických tras. Na Černé hoře Vás mohou zaujmout též sáňkařské dráhy, paragliding a trasy pro terénní koloběžky.
V blízkosti se nachází krytý bazén, kde si můžete zaplavat i v zimním období. Okolí pak nabízí hned několik lyžařských areálů. SKI AREÁL Černá hora se pyšní nejdelší sjezdovkou u nás.

Kulturní a historické památky :

Architektonicky výjimečné jsou zejména pseudogotický kostel Sv. Jana Křtitele z roku 1855 a secesní lázeňská kolonáda, jejíž první budova vznikla již v roce 1675. Na Černé hoře se pak nachází rozhledna, která poskytuje krásný výhled na krkonošské vrcholy a Podkrkonoší.
Penziony
apartmany
Duncan
Janské Lázně
Útulný penzion na klidném místě v blízkosti lesa nabízí dvoulůžkové pokoje i čtyřlůžkové apartmány. Nachází se přímo u vleku Duncan. Centrum Janských Lázní je vzdáleno 300 metrů.

apartmany sipka Detail
apartmany
Apartmány pod vlekem
Horní Maršov
Ubytování v Horním Maršově čítá jen tři apartmány, a je tak ideálním místem ke klidnému odpočinku. Vlek Třešňovka je vzdálen 300 metrů, půvabné Janské Lázně pak 4 km.

apartmany sipka Detail
apartmany
Apartmány stará škola
Svoboda nad Úpou
Apartmány stará škola s výhledem na město se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí 2 samostatné apartmány. Oba apartmány mají posezení, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. K dispozici je kuchyňský kout, vybaven mikrovlnou troubou, lednicí, varnou konvicí a indukční plotýnkou. Wi-fi připojení v celém objektu. Lyžařské centrum SkiResort Černá Hora je vzdálen 3 km od objektu. V objektu je dispozici úschovna lyží / kol. Uzavřené parkoviště. Město Karpacz se nachází 17 km od Apartmány stará škola, Špindlerův Mlýn je 18 km, Pec pod Sněžkou 11 km.
sipka Detail
| Úvod | Rezervace | Ceník | Informace | Kontaktujte nás | Ochrana osobních údajů |